HCW1R0000F
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HCW1R0000F
JLCPCB Part #
C1494007
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 1Ω 300mW Metal foil resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS