HBZ471KBBBRAKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HBZ471KBBBRAKR
JLCPCB Part #
C2268624
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2kV 470pF 7.5mm 7mm ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS