HBZ102KBBBRBKR
MFR.Part #
HBZ102KBBBRBKR
JLCPCB Part #
C2271075
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 2kV 7.5mm 9mm ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS