HBU220JBBBF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HBU220JBBBF0KR
JLCPCB Part #
C1635903
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
22pF 2kV 7.5mm 7mm ±5% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS