HAZ102MBABD0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HAZ102MBABD0KR
JLCPCB Part #
C6955494
Package
Plugin
Description
1kV 1nF 5mm 9mm ±20% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS