GL24T-HG3-18
MFR.Part #
GL24T-HG3-18
JLCPCB Part #
C3703278
Package
SOT-23-3
Description
24V 26.7V 300W 55V 5A@8/20us TVS SOT-23-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS