G26093332209JLA000
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
G26093332209JLA000
JLCPCB Part #
C1369233
Package
Plugin,D9.8xL32.3mm
Description
+100ppm/℃~+180ppm/℃ 13W 22Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D9.8xL32.3mm Through Hole Resistors ROHS