FVE030020E1R20KE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FVE030020E1R20KE
JLCPCB Part #
C1525583
Package
Plugin
Description
1.2Ω 300W ±10% ±400ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS