F340Y234730KIM2T0
MFR.Part #
F340Y234730KIM2T0
JLCPCB Part #
C3296172
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 305V 47nF Y2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS