F339MX233331KC02G0
MFR.Part #
F339MX233331KC02G0
JLCPCB Part #
C3295331
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 33nF X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS