F1778333K2DLB0
MFR.Part #
F1778333K2DLB0
JLCPCB Part #
C3299755
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 33nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS