ERL62750R00JKR62
MFR.Part #
ERL62750R00JKR62
JLCPCB Part #
C3402226
Description
-65℃~+175℃ 2W 750Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors