ERL6243R000GKEK500
MFR.Part #
ERL6243R000GKEK500
JLCPCB Part #
C3540301
Description
-65℃~+175℃ 2W 43Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS