ERL62240R00JKEA500
MFR.Part #
ERL62240R00JKEA500
JLCPCB Part #
C3542232
Description
-65℃~+175℃ 240Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors