ERL6220K000GKEK500
MFR.Part #
ERL6220K000GKEK500
JLCPCB Part #
C3478395
Description
-65℃~+175℃ 20kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors