ERL6215K000JKR62
MFR.Part #
ERL6215K000JKR62
JLCPCB Part #
C3439053
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors