ERL6215K000JKEB500
MFR.Part #
ERL6215K000JKEB500
JLCPCB Part #
C3476154
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors