ERL62150R00JKR81
MFR.Part #
ERL62150R00JKR81
JLCPCB Part #
C3562165
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors