ERL6211K000GKR82
MFR.Part #
ERL6211K000GKR82
JLCPCB Part #
C3554599
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors