ERL6210R000JKEK500
MFR.Part #
ERL6210R000JKEK500
JLCPCB Part #
C3354127
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors