ERL6210R000GKEK500
MFR.Part #
ERL6210R000GKEK500
JLCPCB Part #
C3364764
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors