ERL6210K000JKEK500
MFR.Part #
ERL6210K000JKEK500
JLCPCB Part #
C3540369
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors