ERL6210K000FKEK500
MFR.Part #
ERL6210K000FKEK500
JLCPCB Part #
C3362433
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors