ERL329K1000GKEK500
MFR.Part #
ERL329K1000GKEK500
JLCPCB Part #
C3464836
Description
-65℃~+175℃ 1W 9.1kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors