ERL328K0600FKEK500
MFR.Part #
ERL328K0600FKEK500
JLCPCB Part #
C3448848
Description
-65℃~+175℃ 1W 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors