ERL3275R000FKEB500
MFR.Part #
ERL3275R000FKEB500
JLCPCB Part #
C3495224
Description
-65℃~+175℃ 1W 75Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors