ERL3275K000GKEK500
MFR.Part #
ERL3275K000GKEK500
JLCPCB Part #
C3406203
Description
-65℃~+175℃ 1W 75kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors