ERL32680R00GKEB500
MFR.Part #
ERL32680R00GKEB500
JLCPCB Part #
C3461597
Description
-65℃~+175℃ 1W 680Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors