ERL3262K000GKEB500
MFR.Part #
ERL3262K000GKEB500
JLCPCB Part #
C6244205
Description
-65℃~+175℃ 1W 62kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS