ERL325K1000GKEK500
MFR.Part #
ERL325K1000GKEK500
JLCPCB Part #
C3553236
Description
-65℃~+175℃ 1W 5.1kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors