ERL3251R100FKEB500
MFR.Part #
ERL3251R100FKEB500
JLCPCB Part #
C3428245
Description
-65℃~+175℃ 1W 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors