ERL3251R000GKEB500
MFR.Part #
ERL3251R000GKEB500
JLCPCB Part #
C3574958
Description
-65℃~+175℃ 1W 51Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors