ERL3243K000GKEA500
MFR.Part #
ERL3243K000GKEA500
JLCPCB Part #
C3507596
Description
-65℃~+175℃ 1W 43kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors