ERL323R9200FKEK500
MFR.Part #
ERL323R9200FKEK500
JLCPCB Part #
C3564157
Description
-65℃~+175℃ 1W 3.92Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors