ERL323R9000GKEB500
MFR.Part #
ERL323R9000GKEB500
JLCPCB Part #
C3471568
Description
-65℃~+175℃ 1W 3.9Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors