ERL323R0000GKEK500
MFR.Part #
ERL323R0000GKEK500
JLCPCB Part #
C3395255
Description
-65℃~+175℃ 1W 3Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors