ERL323K3000GKEK500
MFR.Part #
ERL323K3000GKEK500
JLCPCB Part #
C3350883
Description
-65℃~+175℃ 1W 3.3kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors