ERL32360R00GKEA500
MFR.Part #
ERL32360R00GKEA500
JLCPCB Part #
C3503907
Description
-65℃~+175℃ 1W 360Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors