ERL32360K00GKEK500
MFR.Part #
ERL32360K00GKEK500
JLCPCB Part #
C3498128
Description
-65℃~+175℃ 1W 360kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors