ERL32301R00FKEA500
MFR.Part #
ERL32301R00FKEA500
JLCPCB Part #
C3424435
Description
-65℃~+175℃ 1W 301Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors