ERL322K1500FKEB500
MFR.Part #
ERL322K1500FKEB500
JLCPCB Part #
C3474659
Description
-65℃~+175℃ 1W 2.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors