ERL32240K00GKEA500
MFR.Part #
ERL32240K00GKEA500
JLCPCB Part #
C3395000
Description
-65℃~+175℃ 1W 240kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors