ERL3220K500FKEB500
MFR.Part #
ERL3220K500FKEB500
JLCPCB Part #
C3415481
Description
-65℃~+175℃ 1W 20.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors