ERL321M4000FKEK500
MFR.Part #
ERL321M4000FKEK500
JLCPCB Part #
C3444171
Description
-65℃~+175℃ 1.4MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors