ERL3213K000GKEK500
MFR.Part #
ERL3213K000GKEK500
JLCPCB Part #
C3365020
Description
-65℃~+175℃ 13kΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors