ERL3212R000GKEB500
MFR.Part #
ERL3212R000GKEB500
JLCPCB Part #
C3375600
Description
-65℃~+175℃ 12Ω 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors