ERL209K1000GKEK500
MFR.Part #
ERL209K1000GKEK500
JLCPCB Part #
C3388673
Description
-65℃~+175℃ 500mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors