ERL2095K300FKEB500
MFR.Part #
ERL2095K300FKEB500
JLCPCB Part #
C3490193
Description
-65℃~+175℃ 500mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors