ERL208K8700FKEB500
MFR.Part #
ERL208K8700FKEB500
JLCPCB Part #
C3358313
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors