ERL20820R00GKEK500
MFR.Part #
ERL20820R00GKEK500
JLCPCB Part #
C3395692
Description
-65℃~+175℃ 500mW 820Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors